logo-manobazar-2048x6021
0

سبد خرید شما خالی است

ورود و عضویت

10 خمیردندان برتر جهان و مورد تایید پزشکان

علیرضا بهرامیان
22 آگوست 2021
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
خمیردندان

مقدمه

چرا انتخاب خمیردندان مناسب مهم است؟ چون سلامت دهان و دندان شما مهم است. کدام برند بهترین خمیر دندان را تولید می کند؟ هیچ یک از مارک های موجود خمیردندان برای شما مناسب نیست. شرکت های تولید کننده خمیردندان در طول این سالهای به شدت رشد داشتند و هرکدام برای پر کردن خلع های موجود در بازار دست بکار شده اند. اگر چه دانش و تخصص تولید کنندگان مثال زدنی است، اما نمی توان گفت کدام یک به نسب دیگری برتری کامل دارند. فقط می توان با در نظر گرفتن نیازهای فردی، مناسبترین آنها را انتخاب کرد.

از همین رو فروشگاه من و بازار در راستای آموزش خرید صحیح ، این بار با معرفی 10 خمیردندان برتر جهان و ویژگی آنها در خدمت شماست تا از میان این برندهای اغواگر، انتخابی آگانه داشته باشید

انواع خمیر دندان

حتما در سوپرمارکت‌ها با انواع خمیر دندان‌ها مواجه شده اید. در چنین شرایطی انتخاب خمیر دندان مناسب برای شما دشوار می شود، که معمولا هم با یک انتخاب نادرست آنهم از سر خستگی، به این سردرگمی خاتمه می‌دهید. اما در من و بازار اینگونه نیست. زیرا قبل از فروش همانطور که گفته شده شما از مشاوران بهترین راهنمایی را دریافت می‌کنید و بدون هیچ سردرگمی خرید دلخواه و مناسب خود را انجام می‌دهید. آن هم با تضمین کیفیت و قیمتی قابل تامل.

خمیردندان 

والدین معمولاً در جستجوی مارک‌های معتبر خمیردندان برای خود و فرزندانشان هستند. با آن که ممکن است حتی فرزندان آنها مسواک زدن مناسب، و حتی روش استفاده از نخ دندان را به درستی آموزش ندیده باشند. به همین دلیل همه مارک‌هایی که ما در اینجا مورد بحث قرار می‌دهیم، مارک‌های بزرگی هستند که توسط شرکت‌های مشهور و ستاره دار تولید شده اند و درک تفاوت‌های ظریف هر یک بسیار مهم و کمک کننده است.

تفاوتهایی نظیر مواد اولیه خمیردندان که از نوع فلوراید استفاده شده (در صورت وجود) گرفته تا کمبود یا وجود جوش شیرین و …  را شامل می شود. والدین نیز با آشنایی از آنها، می توانند گزینه کارآمد را برای نگهداری سالم از دندان‌های خود و فرزندانشان را انتخاب کنند.

به یاد داشته باشید نام خمیردندان اهمیتی ندارد، این روشهای مسواک زدن و نخ دندان کشیدن است که برای سلامت دهان و دندان شما بسیار مهم است.

خمیردندان

انواع خمیر دندان ها برای شما که گفتید خمیر دندان خوب معرقی کنید

تفاوت خرید خمیردندان

در گذشته افراد کمی در مورد تفاوت بین مارک‌ها خمیردندان تحقیق می‌کردند تا برندهایی را پیدا کنند که با سلامت دهان و شیوه زندگی آنها مطابقت داشته باشد. اما امروزه اینگونه نیست. افراد (هرچند بصورت حداقلی) قبل از هر خریدی، مخصوصا خرید آنلاین، سعی می کنند اطلاعاتی در مورد کالای مدنظرشان به دست آورند. برخی افراد قدمت یک برند را دلیل بر مناسب بودن آن می دانند و برخی دیگر به طبیعی بودن آن اهمیت بیشتری می‌دهند. در این میان اشخاصی اندک هستند که به فرهنگ شرکتی که مارک‌های مورد استفاده خود را تولید می‌کند، نیز اهمیت می‌دهند.

تحقیق شما نیز می تواند بر اساس اولویت شخصیتان باشد، اما آنچه نتیجه مطلوب را تضمین می کند، کارایی محصول است باید از آن مطلع شویم.

تفاوت انتخاب خمیردندان

در کشورهای مختلف بیماران اغلب هنگامی که برای ویزیت بهداشت دندان مراجعه می‌کنند، یک نمونه خمیر دندان رایگان دریافت می‌کنند. شرکت خمیر دندان اغلب این نمونه‌ها را به مطب دندانپزشکی می‌دهد، که بخشی از استراتژی بازاریابی شرکت آنهاست.

دقت کردید؟! تفسیر این روش نیاز نیست چون کاملا واضح است که شما به آن مکان اعتماد دارید و توصیه های آن را قابل اتکا می دانید. من و بازار نیز این شیوه بازاریابی را رد نمی کند، فقط تاکید دارد که شما خودتان انتخاب کنید، قبل از اینکه کسی بتواند برای شما انتخاب کند.

حال که شما با زوایای پیدا و پنهان این محصول آشنا شدید، وقت آن است به 10 خمیر دندان برتر موجود جهان بپردازیم و ببنیم کدام یک برای ما می تواند مفید باشد.

خمیردندان

با خمیردندان کلگیت در من بازار آشنا شوید     

1- خمیردندان colgate

این خمیر دندان، سابقه دیرینه‌ای دارد و هنوز هم در بین مصرف کنندگان محبوب است و با توجه به کارایی که دارد، توسط دندانپزشکان در سراسر جهان نیز توصیه می‌شود. زیرا خمیر دندان کلگیت Colgate می‌تواند دندان‌های شما را سفید کند، مینای دندان را تقویت کرده و نفس شما را تازه کند. همچنین این برند خمیردندانی با نام Colgate Total را روانه بازار کرد که توسعه فرمول جدید آن بیش از ده سال طول کشید. به همین دلیل گفته می‌شود که در نوع خود منحصر به فرد است.

مزایای استفاده از خمیر دندان کلگیت

این خمیردندان حاوی یک فرمول فلوراید جدید تثبیت شده با فسفات روی است که در 100٪ سطوح دهان از جمله دندان‌ها، زبان، لثه گونه‌ها با باکتری‌های ایجاد کننده پلاک مبارزه می‌کند. در واقع، فرمول فلوراید پیشرفته Colgate Total مزایای قابل توجهی در مقایسه با خمیر دندان فلوراید معمولی دارد.

 • Colgate Total به طور مُثر با باکتری‌های مضر مبارزه می‌کند در حالی که از جمعیت مجدد باکتری‌ها محافظت می‌کند و بار کلی باکتری‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.
 • به از بین بردن پلاک و جرم کمک می‌کند.
 • می تواند به جلوگیری از التهاب لثه، حفره‌ها، ایجاد لکه کمک کند.
 • می تواند به دندان‌های شما کمک کند تا به رنگ سفید درخشان تبدیل شوند
 • حساسیت دندان را از بین می‌برد.
 • استحکام مینای دندان را افزایش داده و بوها بد را خنثی می‌کند.

این ویژگی‌های جذاب همراه با طعم عالی، کلگیت توتال Colgate Total را به ابزاری عالی برای توانمندسازی افرادی که در تلاش برای دستیابی به سلامت کامل دهان هستند، تبدیل کرده است.

خمیردندان کرست

خمیر دندان کرست اصلی را از من و بازار تهیه کنید

2- خمیر دندان کرست

کرست تقریبا تمام خمیر دندان‌های مورد نیاز مراقبت از سلامت دهان و دندان ارائه می‌دهد.

کرست مجموعه وسیعی از خمیردندان مانند خمیر دندان سفید کننده، خمیردندان محافظ و خمیر دندان مخصوص بچه‌ها را ارائه می‌دهد. همچنین این برند را برای تسکین درد حساسیت و خمیردندان مخصوص را در موارد زیبایی مانند سفید کردن تولید می‌کند. از سویی دیگر خمیر دندان کرست Crest یکی از رایج‌ترین خمیردندان‌هایی است که توسط متخصصان دندانپزشکی توصیه می‌شود. این خمیر دندان متنوع را در طعم‌های مختلف ارائه می‌دهد، بنابراین به احتمال زیاد خمیر دندان مناسب نیازهای شما وجود دارد.

مزایای خمیردندان‌های Crest، Crest Pro-Health

یکی از توصیه شده‌ترین خمیردندان‌های Crest، Crest Pro-Health است. این خمیردندان فلوراید و ضد باکتریایی که ثابت شده از دندان شما محافظت می‌کند، را دارد. این خمیر دندان ژله‌ای با قیمت مناسب و مورد تأیید، دارای مزایای بسیاری است، از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • به پلاک، حفظ دندان‌ها و شادابی نفس کمک شایانی می‌کند.
 • یکی از مواد اصلی فلوراید استنوس است که باکتری‌های دهان را کاهش می‌دهد.
 • این یک خمیر دندان فوم فعال است. (به این معنی که در دهان شما کف می‌کند و به آن امکان “تمیز کردن مکان‌های سخت دهان ” را فراهم می‌کند.)

کارشناسان فروشگاه من و بازار این مدل را به عنوان یک خمیر دندان عالی تایید می‌کند.

خمیر دندان سنسوداین

خمیر دندان سنسوداین و مدل های مختلف آن

3- خمیر دندان سنسوداین

این خمیردندان در بین افرادی که دارای دندانهای حساس هستند بسیار مشهور و مورد اعتماد است. فرمول سنسوداین درد ناشی از حساسیت دندان را کاهش می‌دهد. علاوه بر اینکه باعث تسکین و محافظت در برابر حساسیت می‌شود، مزایای یک خمیر دندان معمولی را نیز، ارائه می‌دهد. بنابراین اگر فقط دوبار در روز، از آن استفاده کنید، احساس آرامش خواهید کرد. سنسوداین همچنین دارای خمیر دندان سفید کننده و خمیردندانی که از مینای دندان برای کودکان و بزرگسالان محافظت می‌کند.

مزایای استفاده از سنسوداین

خمیر دندان سنسوداین از سه افزودنی اصلی برای کاهش حساسیت استفاده می‌کند: نیترات پتاسیم، فلوراید استنوس یا NovaMin که در ادامه با مزایای آنها آشنا می‌شوید.

 1. نیترات پتاسیم اعصاب دندان را آرام می‌کند
 2. فلوراید قشری محافظی بر روی منافذ حساس دندان ایجاد می‌کند.
 3. NovaMin یک “سد دفاعی” بر روی نواحی در معرض دید دندان‌ها ایجاد می‌کند.

این روش‌ها به طور موثری حساسیت را از بین می‌برد و سنسوداین با استفاده از هر یک از مواد، طیف وسیعی از خمیردندان‌ها را ارائه می‌دهد. استفاده مداوم از سنسوداین به شما کمک می‌کند تا هم اکنون و هم در آینده احساس آرامش کنید.

خمیر دندان Arm & Hammer

قدیمی ترین خمیر دندان Arm & Hammer موجود در جهان

4- خمیر دندان Arm & Hammer

Arm & Hammer یک نام تجاری خمیر دندان طبیعی است که از جوش شیرین استفاده می‌کند و بر بهداشت دهان و دندان، سلامت کلی لثه و سفید شدن دندان‌ها تأثیر می‌گذارد. این شرکت بیش از 150 سال است که وجود دارد که گواهی بر کارآیی آن است. همچنین Arm and Hammer اولین تولید کننده خمیردندان استه موفق به دریافت “ADA Seal of Approval” شد.

مزیت جوش شیرین

سازندگان Arm and Hammer معتقدند هیچ ماده خمیردندان دیگری، اسیدها را بهتر از جوش شیرین خنثی نمی‌کند. زیرا اسید دشمن دندان‌های سالم است مینای دندان را می‌شکند و دندان‌های شما را زرد و ضعیف می‌کند. این اسید می‌تواند از بسیاری از نقاط تامین شود، اما معمولاً محصول جانبی خوردن چیزهایی مانند قندهای تصفیه شده، لبنیات یا غذاهای فرآوری شده است. در حالی که می‌توانید میزان مصرف این غذاها را کاهش دهید، احتمالاً نمی‌توانید آنها را حذف کنید. یک خمیر دندان خنثی کننده اسید “Arm and Hammer کامل مراقبت” می‌تواند برای سلامت دهان و دندان شما در دراز مدت بسیار مهم باشد.

مزیت استفاده از خمیر دندان Arm and Hammer

مسواک زدن با خمیر دندان جوش شیرین به کاهش سطح اسید در دهان کمک می‌کند، زیرا این ماده برعکس اسید، قلیایی است. از سویی دیگر مولکول جوش شیرین، معروف به بی کربنات سدیم، به سرعت حل می‌شود، بنابراین می‌تواند در کوچکترین فضاهای دهان شما برای مبارزه با پلاک و باکتری‌ها راه پیدا کند. ثابت شده است که خمیر دندان جوش شیرین Arm and Hammer پلاک بیشتری را نسبت به خمیر دندان جوش شیرین جوش شیرین حذف می‌کند، که به معنی سلامت بهتر دندان‌ها و لثه است.

خمیر دندان جوش شیرین همچنین می‌تواند به بوی بد دهان یا هالیتوز کمک کند. اغلب به دلیل سطح بالای اسید در دهان شما، اسید وارد بدن شما نیز می‌شود. جوش شیرین موجود در خمیر دندان‌های Arm and Hammer نه تنها به سلامت دندان‌های شما مادام العمر کمک می‌کند بلکه روزانه با بوی بد دهان نیز مبارزه می‌کند.

خمیردندان سفیدکننده Advance White Extreme Arm and Hammer

خمیردندان سفیدکننده Arm and Hammer Advance White Extreme از قدرت طبیعی جوش شیرین برای بلند کردن و از بین بردن لکه‌های سطحی، بدون آسیب رساندن به مینای دندان یا تحریک لثه استفاده می‌کند. علاوه بر این، دارای فناوری Stain Defense unique منحصر به فرد است که به جلوگیری از ایجاد لکه‌های جدید، برای ایجاد لبخندی روشن و ماندگار کمک می‌کند. جوش شیرین با سفیدکردن طبیعی، ایمن و موثر برای از بین بردن لکه هاست.

علاوه بر این، فناوری کلسیم مایع موجود در خمیردندان Arm and Hammer’s Bright & Strong Truly Radiant می‌تواند سطح مینای دندان شما را ترمیم کرده و آنها را در دراز مدت سالم نگه دارد.

خمیردندان کلوزآب

با خمیر دندان Closeup دیگران بوی بد هان و حتی رایحه نفستان دلپذیر خواهد شد.

5- خمیردندان Closeup

این مارک به دلیل داشتن ترکیبات دهانشویه شناخته شده است. Closeup در سال 1965 در بازار ظاهر شد. قبل از Closeup، تنها مورد در دسترس بود، خمیرهای سفید بر پایه گچ بود. Closeup اولین خمیردندان بود که پایه سیلیس را با صافی ژل ترکیب کرد و این موضوع را به طور خاص برای جلوگیری از حفره، سفید کردن دندان‌ها و تازه کردن نفس روانه بازار کرد.

مزایای استفاده از خمیر دندان Closeup

Closeup دارای تیمی از متخصصان است که متعهد به ساخت خمیردندان ابتکاری هستند و تمرکزشان را روی محافظت از حفره، ایجاد حس تازگی و سفیدی دندان گذاشته اند. این خمیر دارای “فراهمی زیستی فلوراید” عالی است و روی را به عنوان عامل افزودنی دارد. روی به درمان بوی بد دهان کمک می‌کند زیرا تولید، گوگرد در دهان را کاهش می‌دهد. هدف کلوزآپ این است که مزایای بهداشت دهان و دندان، به همراه تجربه لذت بخش از مسواک زدن را برای شما به ارمغان بیاورد.

خمیردندان AIM

خمیر دندان AIM گرانقدر و ارزان قیمت

6- خمیر دندان AIM

خمیر دندان چند منظوره AIM مزایای بسیاری از مارک‌های گران قیمت را، با هزینه کمتر به شما می‌دهد.

این مارک خمیردندان خمیر دندان ژلی را ارائه می‌دهد که از تشکیل جرم جلوگیری می‌کند و همچنین مانع ایجاد حفره دندان (کرم خوردگی) می‌شود. شعار معروف آن “مقابله با حفره‌های دندان ” است و مطمئناً به آن عمل می‌کند. همچنین خمیر دندان چند منظوره AIM برای کسانی که به دنبال خمیر دندان با طعم عالی و قیمت مناسب هستند، گزینه‌ای عالی است. زیرا AIM Multi-Benefit دندان‌های شما را از پلاک محافظت می‌کند و 30 درصد خمیر بیشتری به همراه دارد.

مزایای خمیر دندان AIM

خمیردندان AIM به علت داشتن مزایای زیاد در بین متخصصان دندانپزشکی جایگاه ویژه‌ای دارد و معمولا توصیه می‌شود. در ادامه به مورد از ویژگی‌های آن پرداخته ایم.

 • یک ژل فوق العاده است.
 • خمیردندان محافظ از حفره
 • تقویت مینای دندان
 • جلوگیری از پوسیدگی دندان و کاهش آن

این خمیر دندان به دلیل توانایی در تمیز کردن، شادابی و تقویت دندان‌های شما مشهور است.

خمیر دندان pepsodent

خمیر دندان پپسودنت بیش از 100 سال است که می درخشد

7- خمیر دندان pepsodent

Pepsodent در سال 1915 توسط شرکت پپسودنت شیکاگو راه اندازی شد. اولین دستور تهیه این خمیر شامل پپسین بود، یک عامل گوارشی که باعث تجزیه رسوبات غذایی روی دندان‌ها می‌شد. پپسودنت به از بین بردن تجمع پلاک، سفید شدن دندان‌ها و تقویت مینای دندان کمک می‌کند. همچنین Pepsodent Gumcare دارای فرمولاسیون خاصی با 2٪ روی سیترات تری هیدرات است که به دلیل ضد پلاک بودن شناخته شده است.

مزایای استفاده از Pepsodent Gumcare

عملکرد ضد باکتریایی آن التهاب لثه را معکوس می‌کند و پیشرفت التهاب لثه را متوقف کرده و سلامت لثه‌ها باز می‌گرداند. همچنین ثابت شده است که Pepsodent Gumcare + غلظت یونهای روی را از نظر بالینی به مدت 12 ساعت پس از استفاده ارائه می‌دهد. به تعبیر ساده تا 12 ساعت قادر به محافظت از دندان‌ها و لثه هاست. از سویی دیگر این خمیر دندان مشکلات لثه مانند خونریزی و التهاب را تنها در هفت روز کاهش می‌دهد. لازم به ذکر است که بررسی‌ها نشان داده در 13 هفته به طور قابل توجهی پیسودنت سلامت لثه را بهبود می‌بخشد.

Pepsodent یک خمیر دندان عالی است که تا 12 ساعت از میکروب‌های ایجاد کننده حفره دندان، جلوگیری می‌کند.

خمیر دندان Tom's of Maine

خمیر دندان با عطر و طعم و خاصیت میوه و گیاهان

8- خمیر دندان Tom’s of Maine

این خمیر دندان حاوی مواد طبیعی است. خمیر دندان Tom’s of Maine با میوه و گیاهان طعم دار شده است تا طعم دلپذیری به آن ببخشد. از سال 1970، هدف این شرکت کمک به کاربران خود برای استفاده از کالاهای طبیعی‌تر است. همچنین آنها مشتاق ترکیب مواد طبیعی برای ایجاد خمیردندان هستند که می‌تواند سلامت دهان شما را افزایش دهد. نکته جالب این است که آنها در مورد همه مواد تشکیل دهنده خمیر خود شفاف هستند و حتی 10 درصد از فروش محصولات خود را به سازمان‌های غیر انتفاعی اهدا می‌کنند.

شرکت Tom’s of Maine، کارکنان خود را تشویق می‌کنند تا 5 درصد از زمان کار خود را برای داوطلب شدن در امور خیر مورد علاقه خود اختصاص دهند.

مزایای استفاده از خمیر دندان Tom’s of Maine

به طور کلی Tom’s of Maine برای افرادی که دارای دهان خشک هستند، مناسب است. از مزایای دیگر این خمیردندان نیز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

 • دارای قابلیت سفید کنندگی است
 • به کاهش حساسیت دندان کمک می‌کند.
 • خمیر دندان Tom’s of Maine Whole Care باعث می‌شود دهان شما به طور طبیعی تمیز شود.

این خمیر دندان چند منظوره طبیعی است که سفید کننده، محافظت از حفره، نفس تازه و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

خمیر دندان جیسون

خمیر دندان جیسون بوی طبیعت را می دهد

9- خمیر دندان جیسون

جیسون Jason یکی دیگر از برندهای خمیر دندان طبیعی است که خمیر دندان‌هایی برای دندان‌های حساس و لثه‌هایی که نیاز به مراقبت و محافظت دارد را، تولید می‌کند. مواد طبیعی استفاده شده در این خمیر دندان‌های Jason نیز شامل CoQ10، میخک، دارچین، جلبک سبز آبی و عصاره دانه پریلا است. یک ویژگی مهم در مورد خمیردندان جیسون این است که حاوی سدیم لوریل سولفات، مواد نگهدارنده، رنگهای مصنوعی، شیرین کننده‌های مصنوعی یا پروپیلن گلیکول نیست.

مزایای استفاده از خمیر دندان جیسون

خمیر دندان جیسون دارای فواید بسیاری از جمله دندان‌ها و لثه‌های سالم، کنترل جرم، نفس تازه و سفید شدن است. همچنین خمیر دندان جیسون برای گیاه خواران مناسب تلقی می‌شود. از مزایای دیگر این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • خمیردندان درخت چای جیسون یک خمیر دندان طبیعی است که دندان‌ها و لثه‌های شما را در برابر قندها و پوسیدگی دندان محافظت می‌کند. روغن درخت چای، یک ضد عفونی کننده معروف، به محافظت از کل حفره دهان در برابر باکتری‌ها کمک می‌کند.
 • خمیر دندان عصاره گریپ فروت و دانه‌های پریلا جیسون به کاهش رسوب کمک می‌کند. همچنین حاوی ژل آلوئه ورا است که التهاب لثه را آرام می‌کند. کاربران آن از طعم طعم دارچین لذت می‌برند.

برای داشتن لبخند زیبا و تنفس عالی، دوبار در روز از خمیر دندان و دهانشویه Jason Healthy Mouth استفاده کنید.

خمیر دندان MI Paste ONE

خمیر دندان MI Paste ONE گران ترین خمیر دندان جهان

10 –  خمیر دندان MI Paste One 

این یک خمیردندان درجه یک است

 خمیر دندان MI Paste One مزایای منحصر به فردی را که سایر برندها ندارند، ارائه می‌دهد. برای کمک به کاهش مواد معدنی و حساسیت دندان هایش استفاده می‌کند. این همچنین ظاهر “لعاب جوانی” را که با گذشت زمان کاهش یافته بود، بازگرداند. MI Paste One محصول اخیراً توسعه یافته از شرکت معروف GC است. GC همچنین تمام مواد پر کننده‌ای را که برای رفع حفره دندان استفاده می‌شود را، می‌سازد.

فواید Recaldent

Recaldent یک پروتئین مشتق شده از شیر است که توانایی منحصر به فردی در آزادسازی کلسیم و فسفات موجود در زیست محیطی را دارد. خمیر دندان MI Paste One یک ترکیب RECALDENT (CPP-ACP) و فلوراید با طعم نعناع خنک است. ماده اصلی Recaldent، یک “ساختار شیشه ای” است که می‌تواند به رسوب “فلوراپاتیت” (مقاوم‌ترین ماده معدنی مینای دندان) کمک کند. همچنین حساسیت دندان را درمان می‌کند، مینای دندان را مجدد غنی می‌کند و از ایجاد لکه روی دندان جلوگیری می‌کند.

MI Paste ONE گرانترین خمیر دندان موجود در لیست ما است و فقط مستقیماً از مطب دندانپزشکی و چند فروشنده آنلاین در دسترس است. بنابراین به دلیل هزینه، معمولاً فقط برای کسانی که به مزایای اضافی آن نیاز دارند، پیشنهاد می‌شود.

جمع بندی

همانطور که در این مطلب مشاهده شد، برندهای معتبر موجود در بازار دارای مزیت‌های متفاوتی هستند. برخی برای از بین بردن لکه‌ها، برخی دیگر برای پوسیدگی و … تولید شده اند. این موضوع نشان می‌دهد که نیازها هرکس با توجه به لثه و دندان هایش فرق دارد. پس باید بدون توجه به خود اسم، کالای مناسب و مورد نیاز تهیه شود. بنابراین بهتر است این موضوع را مدنظر قرار دهیم که، خمیردندان یکی از محصولات مهم بهداشت دهان و دندان است کارایی آن مهم است، نه تولید کننده اش، و تنها با انتخاب صحیح می‌توانیم خیال خود را در برابر آسیب‌های احتمالی آسوده سازیم.

کلام فروشگاه من و بازار

من و بازار تمام تلاش خود را در راستای آگاهی بخشی در خصوص اجناس مربوط به سلامتی بکار بسته تا شما بهترین‌ها را انتخاب کنید. خاطر زیرا در این فروشگاه مهمترین اولویت کیفیت است. بدیهی است که چنین هدف گذاری بدون در نظر گرفتن شرکت تولید کننده و جای تولید محصول، به خود محصول و کارایی آن پرداخته می‌شود، تا کالایی درخور شان مشتری عرضه شود. به همین در این مقاله به 10 مورد از برترین خمیردندان‌های موجود در دنیا پرداختیم و مزایای آنها را شرح دادیم.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم اگر چنانچه در مورد هر کدام نیاز به آگاهی بیشتر داشتید، با کارشناسان من و بازار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پوست زیبا

10 مورد از بهترین مواد غذایی برای داشتن پوستی زیبا

مقدمه برای داشتن پوست زیبا چقدر تلاش کردید؟ برای داشتن پوست زیبا چقدر هزینه کردید؟ به گفته اغلب متخصصان؛ علم […]

علیرضا بهرامیان
24 سپتامبر 2021
راهنمای خرید اسپری ضد تعریق نیوا - من و بازار

راهنمای خرید اسپری ضد تعریق نیوا

باتوجه به ویژگی های بدن خود، بهتری اسپری ضد تعریق را نتخاب کنید. نیوا تولیداتی بی نظیر برای آقایان و بانوان دارد.

blog manobazar
01 آگوست 2022
کره جیف Jif - من و بازار

کره جیف Jif بهترین طعم کره بادام زمینی در دنیا

کره جیف Jif، یکی از محبوب‌ترین خوراکی‌ها در دنیا است که در بسیاری از کشورها به‌عنوان یکی از خوراکی‌های معروف شناخته می‌شود.

blog manobazar
28 ژوئن 2023
preloader